Enter your keyword

درجاریز

درجاریز

About Project

این کفپوش‌ها از بهترین مواد لاستیکی SBRو EPDM تهیه و در محل بصورت یکپارچه اجرا می‌شود. دارای تنوع رنگ و قابلیت طراحی متناسب با فضای بهره‌برداری را دارا می‌باشند.
مزیت استفاده از کفپوش درجاریز به جای کفپوشهای تایلی به دلیل عدم وجود درز و شکاف هیچگونه تغییر شکل نداشته و در صورت آسیب دیدن به راحتی قابل ترمیم است.
این کفپوش ها قابلیت اجرا در فضای سرپوشیده و محیط باز را دارا هستند.
نکات اجرایی کفپوش درجاریز:
در محیطهای باز بستر زیرسازی بایستی از بتن لیسه ای یا آسفالت (ریزدانه)بدون ترک و شکستگی باشد.بستر زیرسازی بایستی شیبی معادل ۱٪ به گونه ای که خروج آب سطح به سمت آبروها به سادگی امکان پذیر باشد.
اطراف محوطه مورد نظر جهت اجرای کفپوش باید بصورت کادربندی و جدول کشی شده باشد.
موارد استفاده:
باشگاههای تناسب اندام(بدنسازی ؛ TRXو…)
مزیت استفاده از کفپوش درجاریز به جای کفپوشهای تایلی در باشگاههای تناسب اندام عدم وجود درز و شکاف؛ اجرای طرح؛لوگو ؛علایم راهنما و خط کشی و در صورت آسیب به راحتی قابل ترمیم است.
ضخامت پیشنهادی جهت باشگاههای ورزشی و تناسب اندام بین ۱۵-۲۰ میلی متر است.
با توجه به ماهیت ورزشهای بدنسازی این محصول در کنار چمن مصنوعی می تواند فضایی متفاوت و طراوت بخش برای ورزشکاران ایجاد نماید.
زمینهای ورزشی چند منظوره Outdoor وجاده های سلامت:
در گذز زمان و پیشرفت در زمینه کفپوشهای ورزشی رویه زمینهای ورزشی از آسفالت ؛کفپوش های فوم دار؛پلی اورتان و چمن مصنوعی به کفپوشهای گرانولی یکپارچه با انعطاف پذیری بیشتر با مقاومت سایشی قابل قبول توانست ایمنی و کیفیت بهتری را ارائه دهد.
ضخامت و نوع دانه بندی با توجه به نوع کاربرد زمین ورزشی مشخص می گردد.
کفپوش تارتان جهت پیست دوو میدانی:
یکی دیگر از کاربردهای این محصول ارا‍‍‍‍‍‍‍‍یه کفپوش تارتان با Base کفپوش گرانولی می باشد.
مهدکودک ، مدارس و فضای بازی کودکان:
طراحی علمی در بحث روانشناسی کودک و در راستای پرورش استعدادهای کودکان، آسایش و اطمینان خاطر والدین در محیط بازی کودکان با ایجاد الگوهای آموزشی و طرحهای خلاقانه از مزایای استفاده از ای کفپوش می باشد.

Categories
درجاریز, گرانولی